Jsem Vám k dispozici Po - Pá od 8 do 20h

Kdo si nejde za svým cílem, nic nezíská.

Těmito slovy bych shrnula začátek a průběh mého příběhu v on-line marketingu.

Z původní praxe na obchodním oddělení ve firmě zabývající se obalovou technikou, kde jsem působila bezmála 5 let, jsem po krátké pauze v té samé společnosti nastoupila na pozici markeťáka.

Psal se rok 2016 a já postupně zjišťovala, že marketing není "jen" o papírech, katalozích, nabídkových listech, výstavách, ale v dnešní době především o on-line světě.

Od té doby jsem nelenila a zúčastnila se několika kurzů u primakurzy.cz (včetně dlouhodobých), udělala si certifikaci u Mergada, další na GoogleAds a na pár dalších se chystám. Jako bonus jsem v roce 2020 začala pracovat s šikovným systémem PPC Bee, který mi obrovským způsobem usnadňuje práci s kampaněmi pro e-shopy, které mají řádově až desetitisíce produktů k propagaci a jehož jsem od července 2020 certifikovaným specialistou. Mimo to jsem se zúčastnila i několika menších kurzů a workshopů, kterých se snažím zúčastňovat co nejvíce, protože tipy, rady a názory ostatních lidí z oboru mi vždy něco dají.

A nyní jsem tu pro Vás - pro všechny, kteří potřebujete pomoci k tomu být vidět v on-line světě. Mohu Vám pomoci jak přímo správou, tak i užitečnou radou či připomínkou. V případě komplexní správy a poradenství v online marketingu Vám může pomoci náš tým v agentuře MM marketing.

Těším se na spolupráci s Vámi.

Vaše Veronika